Zabiegi Guam

Zabiegi Guam wykorzystują dobroczynny wpływ alg na ciało. Koncentraty błotne zwalczają wolne rodniki, spowalniają proces starzenia skóry, posiadają właściwości remineralizujące i drenujące. Zabieg intensywnie redukuje cellulit oraz nadmiar tkanki tłuszczowej. Dzięki odpowiednim procedurą, zbieraniu i przetwarzaniu w sposób tradycyjny algi użyte w zabiegu są najwyższej jakości i koncentrują w sobie wszystkie cenne składniki odżywcze.

 • Zabieg Wyszczuplająco-Antycellulitowy

  290 zł

  Błotny koncentrat z naturalnymi składnikami pochodzenia morskiego, ekstraktem roślinnym z bluszczu i kasztanowca oraz olejkami cytrynowym i oregano intensywnie działają na skórę walcząc z nadmierną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Błoto wmasowywane jest w skórę, która przez 45 minut wchłania cenne składniki. Dopełnieniem zabiegu jest aplikacja żelu intensywnie wyszczuplającego wzbogaconego o imbir, werbenę i różową glinkę. Skóra jest ujędrniona, odżywiona, nawilżona, cellulit zredukowany. Stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzających

 • Zabieg Chłodząco-Antycellulitowy

  290 zł

  Zabieg oparty jest na działaniu chłodzącego błotnego koncentratu wyszczuplającego i likwidującego cellulit. Przeznaczony jest dla osób mających problem z kruchymi naczynkami, żylakami, opuchlizną i uczuciem ciężkich nóg. Działanie alg wzmocnione jest składnikami takimi jak odświeżający mentol, wyciąg z kasztanowca i bluszczu, aromaterapeutyczne olejki esencjonalne z cytryny i oregano. Dopełnieniem procedury jest chłodzący żel aplikowany pod koniec zabiegu, który w składzie między innymi posiada ekstrakt z malwy czy grejfruta co stanowi bombę witaminową dla twojego ciała.

 • Zabieg Guam + Endermologia

  390 zł

  Zabieg intensywnie wyszczuplający i antycellulitowy. Endermologia za pomocą intensywnego masażu podciśnieniowego rozbija niechcianą tkankę tłuszczową, ujędrnia i modeluje, co świetnie przygotowuje ciało na wchłanianie substancji aktywnych z zawartych w koncentracie błotnym. Połączenie tych dwóch procedur zapewnia spektakularne efekty.

 • pakiet 5 zabiegów Guam

  1250 zł

 • pakiet 10 zabiegów Guam

  2100 zł

 • pakiet 5 zabiegów Guam + Endermologia

  1750 zł

 • pakiet 10 zabiegów Guam + Endermologia

  3100 zł